Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 7 Oct
kl 18:00 - 20:00
Skytterkarusellen 20-21
Telemark bedriftsidrettskrets   Skyting   Er du bedriftsidrettslag eller individuell? Begge…
Sat 14 Nov
kl 09:00 - 18:00
Curling turnering 14 november
Telemark bedriftsidrettskrets   Curling   Velkommen til Curling turnering lørdag 14.…
Thu 20 May 2021
kl 16:00 - 18:30
Vestmar trimkarusell 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Velkommen til Vestmar trimkarusell 2021Velkommen…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 14 Sep
kl 17:00 - 21:00
Bowlingserien 2020/2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Bowling  
Bli med å spill i vår populære…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 4 Sep
kl 18:00 - 20:00
NM Bedriftsgolf 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf  
INVITASJON OG INFORMASJONNM BEDRIFTSGOLF –…   Les mer  
Sat 29 Aug
kl 08:00 - 20:00
GUT ULTRA 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp  
GUT ULTRA 202023K / 47K Grenlands nye…   Les mer  
Mon 25 May
kl 16:00 - 19:30
Golf ute-serien 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf  
Velkommen til Golf ute-serien Telemark 2020Her er…   Les mer  
Wed 29 Apr
kl 17:00 - 19:00
Sykkelkarusellen Grenland
Telemark bedriftsidrettskrets   Sykling  
COVID-19Pga. koronasituasjonen og de…   Les mer  
Tue 28 Apr
kl 15:30 - 19:00
Varden trimkarusell 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp  
Velkommen til Varden trimkarusell 2020Aktivitets…   Les mer  
Mon 6 Apr
kl 06:00 - 23:30
Påskeløpet 2020 - Virtuelt løp
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp  
Hva med å utfordre en kollega, venn eller…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline