Kontakt oss

Bedriftsidretten tilbyr mer enn 50 ulike aktiviteter. Vi er Norges 3. største særforbund med mer enn 320.000 medlemmer. Ta kontakt med oss om du ønsker å få mer informasjon om vårt aktivitetstilbud og hvordan du kan samarbeide med Bedriftsidretten. 

I listen under finner du din lokale kontaktperson. Vi ser frem til at du tar kontakt.

FORBUNDS-
KONTORET

Ta kontakt

AKERSHUS
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Jarle Blindheim

D: 66 94 16 23 / M: 97 56 30 38
jarle.blindheim@bedriftsidrett.no

Ta kontakt

AUST-AGDER BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Arild Larsen

971 99 477
arild.larsen@bedriftsidretten.no

Ta kontakt

BUSKERUD
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Erik Fransson

932 57 468
erik.fransson@bedriftsidrett.no

Ta kontakt

HEDMARK & OPPLAND
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Marianne Berg

926 41 281 
marianne.berg@bedriftsidrett.no

Ta kontakt

HORDALAND BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Trygve Hagen

D: 55 59 58 00 / M: 982 37 761
trygve.hagen@bedriftsidretten.no

Ta kontakt

MIDT-NORGE SØR
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Lars A.Helgemo

481 31 470
la@bedriftsidrett.no

Ta kontakt

NORD-TRØNDELAG
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Andrea Hagstrøm
 
D: 74 10 01 19 / M: 99 01 25 14
andrea.hagstrom@bedriftsidretten.no

Ta kontakt

NORDLAND
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Lars Nystadbakk 

91 54 19 03
lars.nystadbakk@bedriftsidrett.no

Ta kontakt

OSLO BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Stein Aker

909 81 584 
stein.aker@bedriftsidrett.no

Ta kontakt

ROGALAND
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Torger Været

51 73 78 80
rogaland@bedriftsidrett.no

Ta kontakt

TELEMARK
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Charlott Oshaug

92 45 35 25
Charlott.Oshaug@bedriftsidretten.no

Ta kontakt

TROMS & FINNMARK
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Ole M. Ekanger

951 35 488 
olemorten.ekanger@bedriftsidrett.no

Ta kontakt

VEST-AGDER
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Sigmund Lode

922 27 108
sigmund.lode@bedriftsidretten

Ta kontakt

VESTFOLD
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Birte Svenssen  

918 08 311
birte.svenssen@bedriftsidretten.no

Ta kontakt

ØSTFOLD
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: Stian Olbergsveen

995 47 770
stian.olbergsveen@bedriftsidretten.no

Ta kontakt
Powered by: Bloc